HERŞEYİ DEĞİŞTİREN TEK ŞEY: GÜVEN


Üst düzey yönetici Koçu Tülin Kahvecioğlu ANSİAD üyelerine seminer verdi
Uluslararası sertifikalı, lider ve üst düzey Yönetici Koçu Tülin Kahvecioğlu Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) üyesi işadamlarına  “Her şeyi değiştiren tek şey Güven”  konulu bir seminer verdi.

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi, Eğitim Yönetimi ve Planlaması Bölümü'nden Lisans eğitimi gören ve Pedagojik Formasyonu bulunan Tülin Kahvecioğlu, 2005 yılından bu yana İstanbul merkezli çalışan, Türkiye'de, Avrupa, Asya, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerde üst düzey yöneticilere ve takımlara koçluk yapıyor.  Uluslararası İnside Out şirketinin Türkiye lisansörü olan Kahvecioğlu kurumlara etkili iletişim, yüksek performans, liderlik gelişimi, değişim yönetimi gibi alanlarda gelişim programları hazırlayarak,  bu programları bireysel ya da takımların katılabileceği şekilde sunuyor.  Kahvecioğlu; Inside Out'un lisanslı koçu olarak Avrupa çapındaki projelerinde yer alıyor.
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) nun Eğitim Salonu'nda sabah saat 09.30'da başlayan seminer 17.00'de sona erdi.

Güvenin iş hayatındaki önemi
Seminerde güvenin farklı boyutlarını anlatan, güveni oluşturan unsurlar, güvenin yaşamdaki ve iş hayatındaki değeri ve önemini dile getiren Tülin Kahvecioğlu, güvenin, duygusal,  fiziksel ve nörolojik boyutlarından da söz etti.

Güvenin nasıl oluşturulacağını ve güvensizliğin nelerden kaynaklandığını da katılımcılara yönelik uygulamalarla destekleyerek anlatan Tülin Kahvecioğlu, güvenin, “güvenen ve güvenilen” olmak üzere iki taraflı bir ilişki olduğunu, taraflara güvenin devamı için önemli vazifeler düştüğünü dile getirdi.

Güvenin tıpkı bir orman gibi uzun zamanda gelişebileceği ve aynı şekilde tek bir kıvılcımla küle dönüşebileceği üzerinde duran Kahvecioğlu, bu kıvılcımı yaratan şeylerin neler olduğunu anlattı.

Seminere katılan ANSİAD üyeleri de, seminerin çok verimli geçtiğini belirterek, “Hem güzel vakit geçirdik, hem de değerli paylaşımlarda bulunduk” dediler.