ANSİAD ÜYELERİ STRESS ATTI


Antalyalı İşadamları Sohbet Toplantısını Yat Limanı’nda Yaparak Kaleiçi'ne Dikkat Çekti

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) yeni yönetim kurulunun, üyeler arasında kaynaşmayı sağlamak amacıyla ikincisini gerçekleştirdiği  sohbet toplantısı, en önemli tarihi mirasımız olan Kaleiçi'ne dikkat çekmek  amacıyla Yat Limanı'ndaki Club Arma'da yapıldı.  ANSİAD Başkanı Ali Eroğlu, Kaleiçi'nin yeniden kentin cazibe merkezi olabilmesi için bu kentte yaşayan herkese görev düştüğünü söyledi.

Geleneksel hale gelen ANSİAD'ın sohbet toplantısına Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Osman Budak,  Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu BAKSİFED Başkanı ve TÜRKONFED Başkan Yardımcısı H. Ergin Civan, BAKSİFED Başkan Yardımcıları Organize Sanayici ve İşadamları Derneği OSİAD Başkanı Can Hakan Karaca, Isparta Girişimci Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Alper Bayhan,  Ansiad Sektör Başkanları İbrahim ŞENCAN, Yeliz GÜL EGE, Nuri BÜYÜKSELÇUK ve ANSİAD üyeleri katıldı.

Saat 18.00 ila 20.00 arasında gerçekleştirilen ve çok neşeli bir hava içinde geçen toplantıda konuşan ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eroğlu, tüm üyelerin ayda iki kez gerçekleştirilen ve önemli konuların tartışıldığı olağan toplantılar dışında, iş stresinden uzak, birbirleriyle sohbet edip kaynaşacakları bir sohbet toplantısı düzenlemeyi amaçladıklarını hatırlattı. İkincisini gerçekleştikleri toplantı için Antalya'nın en güzel manzarası olan Kaleiçi yat limanında Club Arma'yı seçtiklerini  söyleyen Eroğlu, “En önemli tarihi mirasımız olan ve son zamanlarda ihmal edilen Kaleiçi'ne dikkat çekmek istedik. Geçmiş yıllarda bir cazibe merkezi olarak binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Kaleiçi ve Yat Limanı'nın eski kimliğini kazanması için sorunun çözümü noktasında da üzerimize düşenleri yapmaya hazırız. Bu tür toplantılarımızı Kaleiçi ve Yat Limanı’nda yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Çok samimi ve neşeli bir havada geçen sohbet toplantısı sırasında, Lazer ışıkları ile Yat limanı semalarına yazılan “ANSİAD Üyeleri Yat Limanında” yazısı da dikkat çekti.