ANSİAD TİCARET SEKTÖRÜ ÜYE İŞYERLERİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR


Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Ticaret Sektörü üyeleri üye işyeri ziyaretini Ahmet Erdal'ın ortağı olduğu Kod Yazılım firması ile sürdürdü. Ticaret Sektörü Başkanı Muharrem Koç, üye işyeri ziyaretlerini sürdüreceklerini, bu yolla da üyeler arasındaki kaynaşmayı sağlayacaklarını söyledi.

Muharrem Koç başkanlığında ticaret sektörü üyeleri Atilla Altan, Himmet Öcal, İlker Altay, M. Önder Cantürk, Barış Yaşa, Recai Kırmızıtaş, Türker Gümüş, F.Hediye Kayacan, Sedat Peker, Serdar Armağan, Macit Günel ve Orhan Şenoğlu'ndan oluşan heyet Ahmet Erdal’ın ortağı olduğu Kod Yazılım firmasında öğle yemeği yediler.

Sektör Başkanı Muharrem Koç, üye işyeri ziyaretlerini sürdüreceklerini, ayda bir kez de tüm üyelerin katılımı ile sohbet toplantısı düzenleyeceklerini söyledi. Üyeler arasında ikili ilişkileri geliştirerek kaynaşmayı sağlayacaklarını dile getirdi.

Kod yazılım firması ile ilgili bilgi veren Ahmet Erdal da, ANSİAD Ticaret Sektörü üyelerini misafir etmekten mutluluk duyduklarını belirterek, 2003 yılında kurdukları KOD yazılım firmasının turizm sektörüne yazılım ürettiklerini anlattı. Erdal, 7 aktif yazılımcı ile birlikte 25 kişilik bir ekiple çalıştıklarını belirterek, “şu anda 170, beş yıldızlı otel yazılımımızı kullanıyor. Başta acenteler olmak üzere turizm sektörünün yan sektörlerine de yazılım üretmeye başladık. Yazılımımızı yurt dışında da kullanan otel zincirleri var” dedi.

Firmalarla ilgili tüm bilgilerin kendilerinde bulunduğunu söyleyen Erdal, bu yüzden sektörde güvenin ön plana çıktığını da hatırlatarak, Teknokent'de de Arge çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.