ANSİAD TİCARET SEKTÖRÜ ÜYE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR


Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Ticaret Sektörü , Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Arif SELÇUK, Mali Yönetmen Hediye KAYACAN ve Toplantı Yönetmeni Serdar ARMAĞAN ile Ticaret Sektörü Başkanı Muharrem KOÇ'un da aralarında bulunduğu üyeleriyle birlikte, Kenan TANRIVERDİ’nin sahibi olduğu Erciyes Elektrik ve Yapı Market'in konuğu oldular.

Ticaret Sektörü üyelerini öğle yemeğinde ağırlayan Kenan TANRIVERDİ, yemek sonrasında işyerini gezdirerek, Ticaret Sektörü üyelerine bilgi verdi.

Kenan TANRIVERDİ, Erciyes Isı'yı 1989 yılında kurduğunu belirterek, günümüzdeki ticaret hayatında AVM'ler ve kendi sektöründe de Yapı Marketlerin ön plana çıktığını anlattı. Bu anlamda hemen her sektörde bir tekelleşme sürecinin yaşandığını anlatan Kenan TANRIVERDİ, toptan satışlarını sürdürürken perakende de yapı market sistemine döndüklerini belirtti. Yapı Market sisteminde de zincir kurmak zorunda olduklarını söyleyen TANRIVERDİ, ilk aşamada Manavgat, Fethiye, Alanya ve Bucak'ta mağazalar açacaklarını söyledi. TANRIVERDİ, ticaret hayatında yaşadıkları sıkıntıları da anlatırken, çeklerle ilgili geri dönüşlerin giderek arttığına da dikkat çekti.

Kenan TANRIVERDİ; her biri 3000'er metrekare büyüklüğünde olan 2 katı depo, diğer iki katında da yapı market reyonlarının bulunduğu işyerini, ANSİAD Ticaret sektörü üyelerine gezdirdi ve bilgi verdi.

ANSİAD Ticaret Sektörü Başkanı Muharrem KOÇ, üye işyerlerine gezilerinin sürdürüleceğini belirterek, bu yolla üyeler arasındaki kaynaşmanın sağlandığını, ilişkilerin ve görüşmelerin daha da geliştiğini dile getirdi.