BAŞKAN AKIN AKINCI’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI


Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Akın Akıncı, yayınladığı Kurban Bayramı mesajı ile ANSİAD üyesi iş insanlarının, depremzedelerin ve Antalyalıların bayramını kutladı.

Bayramların birliktelikleri kuvvetlendiren önemli günler olduğunun altını çizen Başkan Akıncı, 2023’e çok umutlu başladık ancak Türkiye olarak Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizde asrın felaketini yaşadık. Şu an restorasyon aşamasında olduğumuz deprem bölgesinde yakınlarını kaybeden ve bize hem fiziki hem de psikolojik anlamda ihtiyacı olan depremzedelerimizin elimizden geldiği kadar bir kez daha yanlarında olduğumuzu ve olmaya devam edeceğimizi bu vesile ile tekrar hatırlatmak istiyorum” dedi.

Gergin geçen Türkiye genel seçimleri ve devam eden enflasyonun ekonomi üzerindeki olumsuz etkileri nedeniyle Türkiye olarak zor bir süreçten geçtiğimizi ifade eden Akıncı, Kurban Bayramı vesilesiyle bu dönemi geride bırakmayı dilediklerini söyledi.

Akıncı son olarak, “Bayramın ülkemize ve tüm dünyaya en başta sağlık ve huzur getirmesini ümit ediyorum. Bu duygularla başta ANSİAD ailemiz olmak üzere tüm depremzedelerimizin, Antalyalıların ve ülkemizin sağlık ve mutluluk dolu bir bayram geçirmesini temenni ediyor ve iyi bayramlar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Basın Danışmanı

Çiler ÖZCEYLAN

E-mail: basin@ansiad.org.tr

Tel: 0242 3120303

Fax: 0242 3215511