ANSİAD CUMHURİYET TURNUVASINDA ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU


ANSİAD ve ATİK iş birliğiyle düzenlenen ve 14 Ekim’de başlayan ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası’nda ödüller sahiplerini buldu.

Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ANSİAD) ve Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü (ATİK)’nün iş birliğinde Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında 430 sporcunun rekor katılımıyla 14 Ekim’de açılışı gerçekleştirilen ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası’nda ödüller sahiplerini buldu. Ödül töreninin açılış konuşmasını gerçekleştiren ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Akıncı, “Cumhuriyetin kazanımları sayesinde gerçekleştirdiğimiz turnuvamıza katılan tüm sporcularımıza, ayrıca bu turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen ATİK ve ANSİAD’ın değerli isimlerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Turnuvamızın üçüncüsünü gerçekleştirme gururunu hep beraber yaşıyoruz. Bireysel ve kurumsal anlamda Cumhuriyetimize ve onun kazanımlarına sahip çıkmak hepimizin ödevidir. Bu yıl 430 sporcunun katıldığı turnuvamızın ulusal düzeyde düzenlenmesi anlamında kapıları araladığımıza inanıyorum. ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası final maçları ve ödül töreninde emeği geçenleri kutluyor, sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum. Yolunuz açık, kılavuzunuz Mustafa Kemal Atatürk olsun” dedi. Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü (ATİK)’nde gerçekleştirilen törene, Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Muratpaşa Belediye Başkan Vekili Murat Şimşek, Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası (BAKSİFED) Yönetim Kurulu Üyesi ve Konyaaltı Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KONYSİAD) Başkanı İlhami Kaplan, ANSİAD üyesi iş insanları, ATİK üyeleri ve sporcular katılım sağladı.

ATİK VE BAHAR GROUP’A TEŞEKKÜR

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası’na verdikleri desteklerden dolayı ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Akın Akıncı, ATİK Yönetim Kurulu Başkanı, ANSİAD üyesi Necmi Alpagot ve Bahar Group Yönetim Kurulu Üyesi, ANSİAD Üyesi Serkan Bahar’a plaketlerini takdim etti. Başkan Akıncı, “14 Ekim’de başlayan turnuva boyunca katkılarından dolayı organizasyonumuzun önemli bir parçası olan hakem ve hakem yardımcıları Şükrü Kartal, Mustafa Gencer, Nilsu Altınkaynak, Furkan Çağrı Gedik ve Mustafa Kartal’a ayrıca görüşleriyle bize katkı sunan hakem Murat Aykaç’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

18 yaş ve üzeri sporcuların katılımına açık olan ve 30 Ekim’de final etkinlikleri ile son bulan, sporcuların Kadınlar, Erkekler ve Çiftler kategorilerinde yarıştığı turnuvada; Kadınlar, Erkekler ve Çiftler kategorilerinde Master Kadın, Master Erkek ve Profesyonel Open kategorileri birincilerine 7 gr altın, ikincilerine 3 gram altın ödülü, yarı finalistler 1 gr altın, çeyrek finalistler 0.5 gr altın ile ödüllendirilirken, diğer kategorilerde yarışan birincilere 1 gr altın, ikinci olanlara 0.5 gr altın ödülleri takdim edildi.

ÖDÜLLER;

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası Profesyonel Open Tek Erkekler 1’ncisi ve 14. Gr altının sahibi olan Gökberk Sarıtaş ve 2’ncisi 6 gr. Altının sahibi olan Önder Balcı’ya ödülleri Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası Master Çift Karışık 1’ncileri Andrey Volodin, Sabina Shadolina ve 2’ciler Merve Gültekinler Sadi, Önder Balcı’ya ödülleri Muratpaşa Belediyesi Başkan Vekili Murat Şimşek tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası Master Çift Erkekler 1’ncileri Gökberk Sarıtaş, Okay Meryumoğlu ve 2’ciler Önder Balcı, Ragıp Temel’e ödülleri ANSİAD Başkanı Akın Akıncı tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +18 Karışık Çift 1’ncileri Deniz Yıldız, Gökçe Erdoğan ve 2’ciler Hasan Hüseyin Çelikkaya, Serap Yurdakul’a ödülleri ANSİAD Başkan Yardımcısı Ercan Özbek tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +40 Çift Erkekler 1’ncileri Mustafa Kocabıyık, Kamuran Gündoğdu ve 2’ciler Osman Özbakır ile Sergey Nikoloviç’e ödülleri ANSİAD Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Karakaya tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +18 Çift Erkekler 1’ncileri Kamuran Gündoğdu, Mustafa Kocabıyık ve 2’ciler Kürşat Atlı ile Korosh Shakiri’ye ödülleri ANSİAD Mali Yönetmen Yardımcısı Barış Yaşa tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +18 Çift Kadınlar 1’ncileri Sevim Semra Gülay, Galina Gudkova ve 2’ciler Asuman Kaplan Algın ile Fatma Sayın’a ödülleri ANSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Sarper Dermut tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası Profesyonel Open Tek Erkekler kategorisinde ilk 8’e giren yarı finalistler Umut Akkoyun ve Alper Okay Meryumoğlu’na 2 gr. altın ödülleri ATİK Genel Sekreteri Can Uryan tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası Profesyonel Open Tek Erkekler kategorisinde ilk 8’e giren çeyrek finalistler Ömer Doğu Şahin, Samet İsmail Mermer, Çağlar Efe Ardıç ve Hasan Berke Oktay’a 1 gr altın ödülleri ATİK Spor Direktörü Merve Gültekinler Sadi tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +50 Tek Erkekler 1’ncisi Hakan Berber ve 2’ncisi Korosh Shakiri’ye ödülleri ANSİAD Geçmiş Dönem Başkanı Bekir Bülend Özsoy tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +45 Tek Erkekler 1’ncisi Osman Özbakır ve 2’ncisi Kamuran Gündoğdu'ya ödülleri ANSİAD Tenis Komitesi Üyesi Tayfur Ardıç tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +40 Tek Erkekler 1’ncisi Ali Gürsel ve 2’ncisi Volkan Beyaztuna’ya ödülleri ANSİAD Üyesi Dr. Halil İbrahim Kaya tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +40 Tek Kadınlar 1’ncisi Serap Yurdakul ve 2’ncisi Serpil Yıldırım’a ödülleri ANSİAD Üyesi İlhami Sancar Topay tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +35 Tek Erkekler 1’ncisi Yusuf Polat ve 2’ncisi Mehmet Demirkaya’ya ödülleri ANSİAD Üyesi Prof. Dr. Yusuf Örnek tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +30 Tek Erkekler 1’ncisi Gökhan Mutlu ve 2’ncisi Ender Erdoğan’a ödülleri ANSİAD Fahri Üyesi Av. Celal Çağcı tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +30 Tek Kadınlar 1’ncisi Banu Tümay ve 2’ncisi Ebru Çoksak’a ödülleri BAKSİFED Yönetim Kurulu Üyesi ve KONYSİAD Başkanı İlhami Kaplan tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +18 Tek Erkekler 1’ncisi Can Balcı ve 2’ncisi Deniz Yıldız’a ödülleri ANSİAD Başkanı Akın Akıncı tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +18 Tek Kadınlar 1’ncisi Serra Uslu ve 2’ncisi Deniz Tekdal’a ödülleri ANSİAD Başkan Yardımcısı Ercan Özbek tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası Teşviküstü Erkekler 1’ncisi Seraceddin Çelik ve 2’ncisi Abdalmalik Mukhlis’e ödülleri ANSİAD Mali Yönetmen Yardımcısı Barış Yaşa tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası Teşviküstü Kadınlar 1’ncisi Yağmur Koçak ve 2’ncisi Nuriye Uysal’a ödülleri ANSİAD Tenis Komitesi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Volkan tarafından takdim edildi.

ANSİAD 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası Teşvik Erkekler 1’ncisi Nuri Kamburoğlu ve 2’ncisi Aykut Çelik’e ödülleri ANSİAD Tenis Komitesi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Volkan tarafından takdim edildi.

 

Detaylı bilgi için;

Ebru ÇENGELOĞLU YILDIRIM

Basın Danışmanı

E-mail: basin@ansiad.org.tr  

Tel: 0242 3120303

Fax: 0242 3215511