BAŞKAN AKIN AKINCI’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI


Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Akın Akıncı, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda ANSİAD üyesi iş insanlarının ve Antalyalıların bayramını kutladı.

Bayramların birliktelikleri kuvvetlendiren önemli günler olduğunu kaydeden Başkan Akıncı, “Covid-19 pandemisinin etkisi dolayısıyla son 2 yıldır birbirimize özlem duyduğumuz bir bayramı daha karşılamanın burukluğu içerisindeyiz. Değerlerimizi ve inancımızı kuvvetlendiren, yardımlaşma ve dayanışmanın samimi şekilde yaşandığı günler umuyoruz ki çok uzak değil” dedi.

Geçirdiğimiz olağanüstü dönemi en kısa sürede geride bırakmayı temenni eden Başkan Akıncı, “Geçtiğimiz yıl aşı ile ilgili olumlu haberler beklerken bu yıl aşılamaların yapılması, ülkemizde bu oranın giderek artması bizler için umut verici bir durum. Bu vesileyle bilim insanlarımıza minnet ve şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu. Pandemi önlemlerine bu yıl azami ölçüde uyarak önümüzdeki bayramlarda daha da rahat kucaklaşacağımız bir yıl olmasını umut ettiklerini dile getiren Başkan Akıncı, “Kurban Bayramı vesilesiyle, geçirdiğimiz bu olağanüstü ve zor dönemi geride bırakmayı diliyor, bayramın ülkemize ve tüm dünyaya en başta sağlık olmak üzere huzur getirmesini ümit ediyorum. Bu duygularla başta ANSİAD ailemiz olmak üzere tüm Antalyalıların ve ülkemizin sağlık ve mutluluk dolu bir bayram geçirmesi temennisiyle iyi bayramlar diliyorum” dedi.

 

Detaylı bilgi için;

Ebru ÇENGELOĞLU YILDIRIM

Basın Danışmanı

E-mail: basin@ansiad.org.tr

Tel: 0242 3120303

Fax: 0242 3215511