ANSİAD CUMHURİYET TURNUVASINDA ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU


ANSİAD ve ATİK iş birliğiyle düzenlenen ve 12 Ekim’de başlayan ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası’nda ödüller sahiplerini buldu.

Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ANSİAD) ve Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü (ATİK)’nün iş birliğinde Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında 365 sporcunun rekor katılımıyla 12 Ekim’de açılışı gerçekleştirilen ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası’nda ödüller sahiplerini buldu. Ödül töreninin açılış konuşmasını gerçekleştiren ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Akıncı, “Cumhuriyetin kazanımları sayesinde gerçekleştirdiğimiz turnuvamıza katılan tüm sporcularımıza, ayrıca bu turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen ATİK ve ANSİAD’ın değerli isimlerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Turnuvamızın ikincisini gerçekleştirme gururunu hep beraber yaşıyoruz. Bireysel ve kurumsal anlamda Cumhuriyetimize ve onun kazanımlarına sahip çıkmak hepimizin ödevidir. Bu yıl rekor bir katılım sağlanan turnuvamızın ulusal düzeyde düzenlenmesi anlamında kapıları araladığımıza inanıyorum. Yolunuz açık, kılavuzunuz Mustafa Kemal Atatürk olsun” dedi. Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü (ATİK)’nde gerçekleştirilen törene, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili & ANSİAD Geçmiş Dönem Başkanı Mehmet Hacıarifoğlu, Muratpaşa Belediye Başkan Vekili Hüseyin Sarı, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Başkan Yardımcısı & ANSİAD Geçmiş Dönem Başkanı Ali Eroğlu, Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED) Başkanı & ANSİAD Geçmiş Dönem Başkanı Abdullah Erdoğan, ANSİAD üyesi iş insanları, ATİK üyeleri ve sporcular katılım sağladı.

ATİK VE SPONSORLARA TEŞEKKÜR

ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası’na verdikleri desteklerden dolayı ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Akın Akıncı, ATİK Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Alpagot, Bahar Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve ANSİAD Üyesi Serkan Bahar,  Süral Su adına Pazarlama Müdürü Ahmet Topal ve Babayani Kulüp Restaurant adına Restaurant Müdürü Cenk Karlı’ya plaketlerini takdim etti. 

TURNUVA HAKEMLERİNE TEŞEKKÜR

ANSİAD Tenis Komitesi Üyesi Tayfur Ardıç, ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası’na katkılarından dolayı hakem ve hakem yardımcıları, Şükrü Kartal, Mustafa Gencer, Nilsu Altınkaynak, Elif Eker’e günün anısına plaketlerini takdim etti.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

18 yaş ve üzeri sporcuların katılımına açık olan ve 25 Ekim’de final etkinlikleri ile son bulan, sporcuların Kadınlar, Erkekler ve Çiftler kategorilerinde yarıştığı turnuvada Master Tek Kategorisi birincisine 3 bin TL, ikincisine bin 500 TL, yarı finalde 500 TL ve çeyrek finalde 250 TL ödül, tüm yaş kategorilerinde birinciye 500 TL, ikinciye 250 TL ödül verilirken, master çift kategorisinde yarışan birincilere 750 TL ikincilere 500 TL ödülleri takdim edildi.

ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası Teşvik Kadınlar ikincisi Nurseda Karaçay ve Teşvik Kadınlar birincisi Didem Yılmaz’a ödülleri ANSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. H. Rana Demirer tarafından takdim edildi.

Teşvik Erkekler ikincisi Kudret Serin ve Teşvik Erkekler birincisi Semih Çolakoğlu’na ödülleri ANSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Özbek tarafından takdim edildi.

ANSİAD Geçmiş Dönem Başkanı ve BAKSİFED Başkanı Abdullah Erdoğan, Teşviküstü Kadınlar ikincisi Merve Özkan ve Teşviküstü Kadınlar birincisi Anna Karabaki’ye ödüllerini takdim etti.

Teşviküstü Erkekler birincisi Hamit Akçıra ve Teşviküstü Erkekler ikincisi Adem Çelikli’ye, ödüllerini ANSİAD Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Volkan takdim etti.

ANSİAD Geçmiş Dönem Başkanı Bekir Bülend Özsoy, ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası  +18 Tek Kadınlar birincisi Deniz Tekdal ve +18 Tek Kadınlar ikincisi Serra Uslu’ya ödüllerini takdim etti. 

ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +18 Tek Erkekler birinicisi Deniz Yıldız ve +18 Tek Erkekler ikincisi Tuncay Yağız’a ödüllerini ANSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Sarper Dermut takdim etti. 

ANSİAD Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Karakaya, ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +30 Tek Erkekler birincisi Orçun Arıkan ve +30 Tek Erkekler ikincisi Kamil Şahin’e ödüllerini takdim etti.

ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +40 Tek Kadınlar birincisi Sıdıka Dede ve +40 Tek Kadınlar ikincisi Fatma Sayın’a ödülleri ANSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Onkar tarafından takdim edildi.

ANSİAD Üyesi & Bahar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Bahar, ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +40 Tek Erkekler birincisi Ali Gürsel ve +40 Tek Erkekler ikincisi Hulusi Akan’a ödüllerini takdim etti.

ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +50 Tek Erkekler birincisi Engin Karayel ve +50 Tek Erkekler ikincisi Osman Özbakır’a ödülleri ANSİAD Üyesi Murat Özekici tarafından takdim edildi.

ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası Master Tek Kadınlar birincisi Sabina Shaildullina ve Master Tek Kadınlar ikincisi Gülşah Çetin’e ödülleri Muratpaşa Belediyesi Başkan Vekili Hüseyin Sarı tarafından takdim edildi.

ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası Master Tek Kadınlar kategorisinde ilk 8’e giren Gizem Ateş, Tuana Öz, Alara Kurbet, Nehir Kurbet ve Lara Önal’a ödülleri ANSİAD Fahri üyesi Av. Celal Çağcı tarafından verildi.

ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası Master Tek Erkekler birincisi Umut Akkoyun ve Master Tek Erkekler ikincisi Önder Balcı’ya ödülleri Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili ve ANSİAD Geçmiş Dönem Başkan Mehmet Hacıarifoğlu tarafın takdim edildi.

ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası Master Tek Erkekler kategorisinde ilk 8 arasına giren sporcular, Moaz Assaf, Umut Erkut, Kader Dönmez, Yusuf Arpak, Mert Karyağdı ve Samet İsmail Mermer’e ödülleri, ATİK Üyesi Orhan Oflaz tarafından takdim edildi.

ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +18 Çift Kadınlar birincileri, Hatice Yaveri-Başak Baharlı ve +18 Çift Kadınlar ikincileri Fatma Sayın- Asuman Kaplan Algın’a ödülleri, ANSİAD Geçmiş Dönem Başkanı Ergin Civan tarafından takdim edildi.

ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +18 Çift Erkekler birincileri Alaaddin Kürkçü, Hüseyin Çelikkaya ve +18 Çift Erkekler 2.leri Ferhat Akdoğan, Kamuran Gündoğdu’ya ödülleri ATİK Başkanı ve ANSİAD üyesi Necmi Alpagot tarafından takdim edildi.

ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası +18 Karışık Çift birincileri Serap Yurdakul-Hüseyin Çelikkaya ve +18 Karışık Çift ikincileri Nurhayat Öğüş-Ferhat Akdoğan’a ödülleri ANSİAD üyesi Selçuk Bardak tarafından takdim edildi.

ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası Master Mix birincileri Yusuf Arpak, Sabina Shaildullina ve Master Mix ikincileri Elif Akkoyun, Umut Akkoyun’a ödülleri ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Akın Akıncı tarafından takdim edildi.

ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası Master Erkek birincileri Umut Erkut, Moaz Assaf ve Master Erkek ikincileri Yusuf Arpak, Burak Başak’a ödülleri ANSİAD Geçmiş Dönem Başkanı & TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Ali Eroğlu tarafından takdim edildi.

 

Detaylı bilgi için;

Ebru ÇENGELOĞLU YILDIRIM

Basın Danışmanı

E-mail: basin@ansiad.org.tr   

Tel: 0242 3120303

Fax: 0242 3215511