ANSİAD BAHARA MERHABA DEDİ


Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD), geleneksel Bahara Merhaba Kokteyli'nin 8'ncisi Akra Hotel’de gerçekleştirildi

ANSİAD'ın geleneksel olarak düzenlediği Bahara Merhaba Kokteyli'nin 8'ncisi, Orkestra Şefi Orhun Orhon’un yönetimindeki Antalya Filarmoni Derneği Oda Orkestrası'nın 'Bahar Konseri' eşliğinde yapıldı. ANSİAD 8. Bahara Merhaba Kokteyli ve Antalya Filarmoni Derneği Oda Orkestrası Konseri’ne Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Şimşek, Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Özen, Almanya Federal Cumhuriyeti Konsolosu Martin Vetter, ANSİAD Üyesi iş insanları, kamu ve özel sektör temsilcileri ile basın mensupları katıldı. Kokteylin açılış konuşmasını gerçekleştiren ANSİAD Başkanı Sadi Kan, “2011 yılından bu güne kadar devam eden etkinliğimizde, 2013 yılından itibaren müthiş performanslarıyla bizlerle olan Antalya Filarmoni Derneği Başkanı Sayın Prof. Dr. Abdullah Uz nezdinde tüm orkestra sanatçılarımıza ve değerli sanatçımız Bayram Bayramoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Kan, “2017 yılında ANSİAD Kurucu & Şeref Üyesi Ercan Evren ve ANSİAD Başkan Yardımcısı Dr. Tülin Özkan önderliğinde kurulan ve ilk konserini Ocak ayında kuruluş yıldönümü balomuzda veren ANSİAD Çok Sesli Korosu’nun kıymetli koro üyelerimize ve şefimiz Osman Gazi Akçalı’ya teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ANSİAD ÇOK SESLİ KOROSU’NDAN DİNLETİ

Antalya Filarmoni Derneği Oda Orkestrası ve Şef Orhun Orhan yönetiminde verdiği konser ve ANSİAD Çok Sesli Korosu’nun da 3 şarkı seslendirdiği gecede, Başkan Sadi Kan sanatçılara ve koro üyelerine çiçek takdiminde bulundu. Etkinlik, kokteylin ardından sona erdi.

Detaylı bilgi için;

Ebru ÇENGELOĞLU

Basın Danışmanı

E-mail: basin@ansiad.org.tr  

Tel: 0242 3120303

Fax: 0242 3215511