ANSİAD YÖNETİM KURULUNDAN UAÜ REKTÖRÜNE ZİYARET...


ANSİAD Yönetim Kurulu'ndan UAÜ Rektörüne Ziyaret...
UAÜ Rektörü Cihat Göktepe:"Pergelin sabit ayağı Antalya.Bizler Döneceğiz"

ANSİAD protokol ziyaretleri çerçevesinde ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri Uluslararası Antalya Üniversitesi (UAÜ) Rektörü Prof. Dr. Cihat Göktepe'ye tanışma ve nezaket ziyaretinde bulundu.
ANSİAD'ın yeni yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren UAÜ Rektörü Prof. Dr. Cihat Göktepe, yeni yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.
Mevlana'nın pergel metaforundan hareketle "Pergelin sabit ayağı Antalya.Bizler döneceğiz.Ortak paydamız Antalya"diye düşüncelerini ifade eden UAÜ Rektörü Prof. Dr. Cihat Göktepe, ANSİAD ile her konuda iş birliği için heyecan duyduklarını söyledi.

26.yılını kutlayan bölgenin en etkin sivil toplum örgütü ANSİAD'ın çalışmalarından bahseden ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan, özellikle girişimcilikle ilgili bölgedeki tüm üniversiteler ile proje geliştirme konusuna odaklandıklarını ve bu konu üzerinde çalışmalar yaptıklarını söyledi.
Rektör Göktepe,ziyaret anısına ANSİAD Başkanı Abdullah Erdoğan'a plaket ve "Türkiye'nin Demokrasi Tarihi" başlıklı son kitabını takdim etti.
Ziyaret,toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.