ANTİMDER'DEN ANSİAD'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ...


ANTİMDER'den ANSİAD'a Hayırlı Olsun Ziyareti....
Antalya Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği(ANTİMDER) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Volkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ANSİAD Başkanı Abdullah Erdoğan ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette konuşan ANTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Volkan, çalışmalarında ANSİAD'ı örnek aldıklarını belirterek,bölgenin en saygın, en etkin kuruluşlarından olan ANSİAD'ın 26.yılını kutluyor olması mihenk taşıdır" dedi.
Başta ANSİAD olmak üzere tüm sivil toplum örgütleri ile birlikte daha güçlü çalışmalar yapacaklarına inandıklarını anlatan İsmail Volkan, ANSİAD'ın yeni Başkanı Abdullah Erdoğan ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.
ANTİMDER'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan, birlikte yeni projelerde çalışmak için heyecan duyduklarını söyledi.
Konuşmasında kurumların kurumsallaşmasına değinen Başkan Erdoğan, "Sürdürülebilirlik için kurumsallaşmaya ihtiyacımız var.Kurumların ve şirketlerin ömrünü uzatmamız lazım.İkinci,üçüncü nesle ulaşan şirketlere ihtiyacımız var"diye konuştu.
Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.