ANSİAD YÖNETİM KURULUNDAN AÜ VEKİL REKTÖRÜ PROF DR MUSTAFA ÜNAL'A ZİYARET


ANSİAD YÖNETİM KURULU AÜ VEKİL REKTÖRÜ MUSTAFA ÜNAL’I ZİYARET ETTİ.

ANSİAD BAŞKANI: “ANTALYA MELEK YATIRIMCI AKADEMİSİNİ KURACAĞIZ”

AÜ VEKİL REKTÖRÜ: “İŞ DÜNYASI İLE İLİŞKİLERİMİZİ GÜÇLENDİRMEK İSTİYORUZ”

 

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Vekil Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ı ziyaret etti.

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan ve yeni yönetim kurulu üyeleri Akdeniz Üniversitesi Vekil Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan ANSİAD Başkanı Abdullah Erdoğan derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi. ANSİAD’ın hedef çalışmaları içerisinde yer alan girişimcilik ekosistemi oluşturulması ve melek yatırımcı ağı kurulması için çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Erdoğan, Antalya Melek Yatırımcı Akademisi kurmak için kolları sıvadıklarını söyledi.

ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren AÜ Vekil Rektörü Prof. Dr Mustafa Ünal, Akdeniz Üniversitesi olarak ANSİAD ile her zaman dirsek temasında altında olduklarının altını çizdi. Üniversitenin en önemli hedeflerinden birini iş dünyası ile ilişkileri artırmak olarak açıklayan AÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Mustafa Ünal, “İş dünyası ile ilişkilerimizi daha da güçlendirmek istiyoruz. Akademisyen bazında, birlikte proje geliştirme kapsamında ilişkilerimizi artırmak istiyoruz. Sizinle yeni projelere açığız.” diye konuştu.

Üniversitenin önemli bir görevinin topluma nitelikli eleman yetiştirmek olduğunu vurgulayan Mustafa Ünal, kent ile kaynaşmak ve bütünleşmek istediklerini belirterek, şehrin de bu yönde bir talebinin olduğunu dile getirdi.

Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.