İŞ DÜNYASI BAHARA MERHABA DEDİ


İŞ DÜNYASI ''BAHARA MERHABA'' DEDİ

 Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (ANSİAD) bu yıl 4.sü gerçekleştirilen ve Soma Felaketi nedeniyle ertelenen  “Bahara Merhaba Kokteyli & ANSİAD Sohbet Buluşması ve Antalya Filarmoni Derneği Oda Orkestrası Konseri” birlikte düzenlendi. Club Arma'da Nesrin Bayramoğulları'nın yönettiği oda orkestrasının konseri  ayakta alkışlandı.

Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, Dışişleri Bakanlığı Antalya Temsilcisi Büyükelçi Rıfat Köksal, Erkan Başkanı Piyade Albay Kadir ÇORA, Tugay ve Garnizon Komutan Yardımcısı Piyade Albay Haluk Ersoy, Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit Uysal, Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Aykut Tanrıverdi, Rusya Federasyonu Başkonsolosu Alexandar P. Tolstopayatenko, bazı yabancı ülkelerin misyon temsilcileri ve fahri konsolosları ile önceki dönem Belediye Başkanları Hasan Subaşı ve Mustafa Akaydın ile il yöneticileri ve çok sayıda sivil toplum örgütü temsilcisinin katıldığı gecede konuşan ANSİAD Başkanı Ali Eroğlu, ''Bizleri buluşturan ve Antalya Flarmoni Derneği Oda Orkestrasının konseri ile taçlanan bu gecenin dördüncü kez düzenlenmesi, daha doğrusu gelenekselleşmesi ve sizlerin gösterdiği ilgi bizi mutlu ediyor. Müziğin uygar ve gelişmiş bir kentin vazgeçilmez bir öğesi olduğu gerçeğini göz ardı etmeden bu etkinliğimizi sürdüreceğiz'' dedi.

Güneş Akdeniz'in üzerinde batarken o muhteşem manzarada sahne olan Antalya Flarmoni Derneği Oda Orkestrası, Şef Nesrin Bayramoğulları yönetiminde yaklaşık bir saat süren konser verdi. W.A. Mozart'ın ''Divertimento'' adlı eseri ile başlayan konser, Kara Karaev'in ''3 Miniatür''ü, J. Sibelius'un ''Wels Trist''i ile devam etti. Konser; Şef Nesrin Bayramoğulları’nın kendi düzenlemesi olan Happy Birthday şarkısının versiyonları ile sona erdi. İzleyiciler konser sonrası oda orkestrası elemanlarını ayakta alkışladılar.

Gece daha sonra sohbet eşliğinde kokteylle sona erdi.