TİCARET SEKTÖRÜ


İlker ALTAY – Ticaret Sektörü Başkanı

Ender KUZUCU – Başkan Yardımcısı

M. Onur KEŞÇİ – Sekreter Üye

Ahmet AVCIOĞLU

Ali BIDI

Ali İhsan GÜR

Ali YILMAZ

Betül DEMİROK

Berkay BAHAR

Erdal BAŞARAN

Erhan ERDEM

Fırat ARMAĞAN

Figen GÖNEN

Fulya ÖZBEK

Gazanfer GENCER

Gökhan GÖK

Gülizar ŞEN

Hakan ZAMAN

Halil ERDEM

Haluk ÇERÇİLER

Hasan AKINCIOĞLU

Hatice ÖZ

Hüsnü ÇÖLLÜ

İlhami Sancar TOPAY

İsmail Ömer BİLAL

Macit GÜNEL

Mert BERBEROĞLU

Murat ÖZEKİCİ

Musa TAŞKIN

Muzaffer SAĞLAM

Mücahit TURGUT

Ömer Salih MİLLİ

Dr. H. Rana DEMİRER

Rasim Feyzan DOĞU

Dr. M. Sani ŞENER

Seçim KISA

Serkan BAHAR

Turan MECİKOĞLU

Dr. Türker GÜMÜŞ

Vahap BARUTÇU

Yaşar TOPATAN

 

 
TURİZM SEKTÖRÜ


Hüseyin AKÇOR - Turizm Sektörü Başkanı

Ali İhsan SAV

Ayhan Akan BEKTAŞ

Aziz TANKUT

A. Dündar ULUĞKAY

Barış BABÜROĞLU

Can KOBAL

Güneş BUDAK 

Hasan Ali CEYLAN

Haydar BARUT 

Himmet ÖCAL

Hüseyin ACARLIOĞLU

Işık YARGIN

İrfan DEMİROK

Necdet ALKANDEMİR

Özgür TANKUT

Ramazan TAŞ

Rüveyda YOLDAN

Ufuk CÖMERTOĞLU

Dr. Yusuf Mehmet ÖRNEK
SAĞLIK, EĞİTİM VE HİZMET SEKTÖRÜ


Dr. Halil İbrahim KAYA - Sağlık, Eğitim Ve Hizmet Sektörü Başkanı

Sarper DERMUT – Başkan Yardımcısı

Dr. Cemal ÖZKAN – Sekreter Üye

Abdullah ERDOĞAN

Ahmet ERDAL

Barış YAŞA

Enver YÜCEL

Ercan EVREN

Erol KABADAYI

Dr. G. Fatih ÇAYLAK

Hamdullah TURGUT

Dr. Kadir SAĞDIÇ

Orhan ŞENOĞLU

Osman VURAL

Recai KAYAN

Sadık BADAK

Sedat PEKER

M. Serkan ÖZTÜRK

Dr. Tülin ÖZKAN
ANSİAD Sağlık, Eğitim ve Hizmet Sektörü'nden İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan'a ziyaret


ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan ve Sağlık, Eğitim ve Hizmet Sektörü Başkanı Dr. Tülin Özkan, sektör üyeleri Ercan Evren ve Sarper Dermut, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan'ı makamında ziyaret ettiler. ANSİAD'ın çalışmalarını yürüttüğü ve raporlaştırdığı 'Okullarda Akustik İyileştirme Projesi' hakkında bilgi alışverişinde bulunan heyet, okulların yapım aşamasında akustiğin önemini vurgulayan ve bilimsel hale getirilen akustik iyileştirme raporunu Arslan'a sundular. 
ANSİAD ‘KÜÇÜK FELSEFE OKULU’ İKİNCİ DÖNEME HAZIR


ANSİAD Sağlık, Eğitim ve Hizmet Sektörü projesi olarak hayata geçirilen ‘Küçük Felsefe Okulu’ ilk mezunlarını vererek, ikinci dönem derslerine hazırlanıyor.

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD), Sağlık, Eğitim ve Hizmet Sektörü projesi olarak hayata geçen, ANSİAD üyesi iş insanlarına felsefe eğitimi verilmesini amaçlayan ‘Küçük Felsefe Okulu’, ikinci döneme hazırlanıyor. ANSİAD Üyesi Dr. Yusuf Örnek tarafından, felsefe başlangıç ilkeleri eğitiminin verildiği ‘Küçük Felsefe Okulu’, katılımcıların felsefe düşüncesinden faydalanması ve felsefe disiplinlerinin öğrenilmesi amacıyla gerçekleştirilmeye devam ediyor.16102017

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNİN DİJİTAL PİYANO SEVİNCİ


ANSİAD Çok Sesli Korosu müziğe yetenekli çocukların eğitimi amacıyla Ahmet Bileydi İlkokulu’na dijital piyano bağışında bulundu.

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD)  Çok Sesli Korusu ve Antalya Filarmoni Derneği (AFD) üyelerinin bir araya gelerek gerçekleştirdiği müzik eğitimi projesiyle, Antalya’nın Muratpaşa İlçesi’nde bulunan Ahmet Bileydi İlkokulu’nda müziğe karşı ilgisi olan üstün yetenekli çocukların eğitimine katkı sağlamak amacıyla okula dijial piyano bağışında bulunuldu. Antalya Filarmoni Derneği ve Ahmet Bileydi İlkokulu’nun protokolü çerçevesinde yapılan ve Türkiye’de ilk olan ‘yetenek taraması’ ile AFD Başkanı Prof. Abdullah Uz ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tügen tarafından okulda 3 koro kuruldu. 2017-2018 yılında gerçekleştirilen taramanın sonucunda koro çalışmalarında kullanılmak üzere önemli bir ihtiyaç olan dijital piyano, ANSİAD Çok Sesli Korosu üyelerinin desteğiyle temin edildi. Dijial Piyano, ANSİAD Başkanı Sadi Kan, Başkan Yardımcısı Dr. Tülin Özkan, ANSİAD Kurucu Üyesi Ercan Evren, Antalya Filarmoni Derneği Başkanı Prof. Abdullah Uz, Filarmoni Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tügen ve Müzik Öğretmeni Elvan Akçalı tarafından Okul Müdürü Ali Sılı ve öğrencilere teslim edildi. Müzik Öğretmeni Elvan Akçalı tarafından haftanın belirli günlerinde 150’yi aşkın öğrenciye verilecek olan eğitimle, erken yaşta öğrencilerin müzik yeteneklerinin geliştirilmesi, kurulan koronun çeşitli törenlerde okulu temsil etmesi sağlanacak Türkiye’de müzik eğitiminde önemli bir eksiği karşılayacak bu örnek çalışmanın sonucunda, projenin diğer ilkokullara da yaygınlaştırılması hedefleniyor.

Toplantıyla ilgili detaylı bilgi için;

Ebru ÇENGELOĞLU

Basın Danışmanı

E-mail: basin@ansiad.org.tr  

Tel: 0242 3120303

Fax: 0242 3215511