“TÜRKİYE UÇUYOR BULUŞMALARI”NDA ANSİAD'A ÖDÜL


Beşinci yılını kutlayan AnadoluJet’in, “Türkiye Uçuyor Buluşmaları” kapsamında, Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Doç Dr. Temel Kotil tarafından ülke ekonomisinin büyümesine desteği nedeniyle Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) adına Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eroğlu'na ödül verdi.

Türkiye Uçuyor Buluşmaları’nın ikincisinin gerçekleştirildiği ATSO'da düzenlenen panelin ardından düzenlenen ödül töreninde konuşan THY Genel Müdürü Doç Dr. Temel Kotil, “Türkiye Uçuyor Buluşmaları” organizasyonunu Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında gerçekleşmesi hedeflenen ekonomik kalkınma için akıl birliği ve çözüm platformları oluşturmak adına başlattıklarını dile getirdi. Kotil; ödülleri, iş yönetimi, kurumsallaşma, markalaşma ve ekonomi alanında üstün performans gösteren şirketler ile iş dünyası temsilcilerine verdiklerini belirterek şöyle devam etti:

“AnadoluJet’in, Türkiye Uçuyor Buluşmaları kapsamında gittiği her kentte ülke ekonomisinin büyümesine destek verenlere takdim ediliyor. İş yönetimi, kurumsallaşma, markalaşma ve ekonomi alanında üstün performans gösteren şirketler ile iş dünyası temsilcilerine verilen ödüller, Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması için rekabet ortamı oluşturuyor.”

Temel Kotil, daha sonra ödül komitesinin yaptığı araştırma ve değerlendirme sonucunda Antalya nezdinde Türkiye ekonomisine katkıları nedeniyle ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eroğlu ve iş dünyası temsilcilerine birer plaket verdi.