ANSİAD YILIN GİRİŞİMCİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ


ANSİAD 9. Girişimcilik Haftası 13-14-15 Aralık 2011 tarihleri arasında Akdeniz Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu'nda yapıldı. Etkinliklerin ardından IC Hotels International Comfort Airport Antalya'da Ödül Töreni ve Kapanış Kokteyli gerçekleşti.

Geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Geçmiş Dönem Başkanımız ve Yüksek Danışma Kurulu Başkanımız değerli girişimci işadamı merhum Güngör PEKŞEN anısına geçen yılından bu yana verdiğimiz  ANSİAD Girişimcilik Haftası Güngör Pekşen Özel Ödülü sahibi bu yıl; Marka değeri Antalya ile özdeşleşmiş, sivil toplum kuruluşlarında aktif rol alan, Antalya’nın beğenilen yöresel lezzetlerini Türkiye ve Dünya pazarlarında seçkin noktalara ulaştıran değerli girişimci işadamı Yenigün Gıda Sanayi’nin sahibi Sn.Mahmut Ruhi ALPAGOT oldu. Sn.ALPAGOT ödülünü Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Gürsel KARABAYIR'ın elinden aldı.

2011 ANSİAD Yılın Grişimcisi Ödülü, kısa zamanda gösterdiği başarılı çalışmaları, hem bölgemiz hem de ülkemiz ekonomisine kazandırdığı katma değer nedeniyle DEMKA VE DECOPOL firmalarının Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Gülsüm DEMİREL'e Antalya Milletvekili Sn. Mehmet Vecdi GÖNÜL tarafından takdim edildi.