ANSİAD YÖNETİM KURULU'NDAN BAŞKAN MENDERES TÜREL'E NEZAKET ZİYARETİ...


ANSİAD Yönetim Kurulu’ndan Başkan Menderes Türel’e Nezaket Ziyareti

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Abdullah Erdoğan ve yeni yönetim kurulu üyeleri Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e nezaket ziyaretinde bulundu.

ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu. ANSİAD Başkanı Abdullah Erdoğan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan Erdoğan, konuşmasında ANSİAD-TÜRKONFED ve BAKA tarafından hazırlanan “Bölgesel Kalkınmada Yerel Dinamikler: Ürün Tuzağını Aşabilen Antalya İçin 2023 Senaryoları” raporundan bahsetti. Başkan Türel, kent vizyonu için önemli bir çalışma olan raporun geleceğe ışık tutacağına dikkat çekti.

İş insanlarına Belediye Başkanlığı dönemindeki hizmetlerinden bahseden Başkan Türel, “539 köye 100 Milyon Lira yatırımla yol yaptıklarını söyledi. Antalya’nın ulaşım konusuyla ilgili çalışmalara da devam ettiklerini anlatan Başkan Türel, şunları söyledi:

“3'üncü etap raylı sistem çalışmalarımız devam ediyor. Geçen ay uzun bir çalışma  toplantısı gerçekleştirdik. 3'üncü etap eski Varsak belediye binasından başlayıp Sakarya Bulvarı üzerinden otogara, Dumlupınar Bulvarı'ndan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde noktalanıyor. Ancak bu hafta yaptığımız çalışmada hattın Kepez Belediyesi önünden de devam ederek Karacaoğlan Caddesi'nden Atatürk Devlet Hastanesi'ne de bağlanması gündeme geldi. Böylelikle Antalya'da birkaç senede 60 kilometreye yakın bir raylı sistem ağı hizmete girmiş olacak."

Başkan Türel, iş insanlarına başarı dileklerinde bulundu. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.