Abdullah ERDOĞAN


YÖNETİM KURULU BAŞKANI

1955 yılında Isparta'nın Atabey ilçesinde doğdu. İlkokulu Atabey'de, orta, lise ve yüksek tahsilini Isparta'da tamamladı. 2 yıl matematik öğretmenliğinin ardından 1980 yılında askerlik görevini tamamlayıp inşaat ve inşaat malzemeleri üzerine ticarete atıldı. 1988 yılında Özgüntur İnşaat A.Ş. ve Özgüneş Toprak Sanayi A.Ş.'yi kurdu. 2010 yılında Maya Madencilik Ltd.Şti.'ni devralarak 3 şirketle faaliyetlerine devam etmektedir. Antalya BİLFEN Okulları kurucu ortağıdır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
M. Sadi KAN


BAŞKAN YARDIMCISI

1954 yılında Anamur'da doğdu. 1979 yılında İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık bölümünden mezun oldu. 1981 yılında şehir plancısı ünvanını aldı. 1982 yılında askerliğini tamamladı. 1979 - 1980 yılları arasında İstanbul'da Cahit GÜNERİ Mimarlık Atölyesi'nde konut, ikinci konut, otel, çarşı, fabrika gibi projelerde mimar, 1980 Mart 1982 Aralık tarihleri arasında İmar ve İskan Bakanlığı Planlama ve İmar Genel Müdürlüğü Metropoliten Planlama Daire Başkanlığı Çukurova Nazım Plan Bürosunda Mimar ve şehir plancısı, 1982 Aralık 1986 Ekim tarihleri arasında Dünya Bankası ve Turizm Bakanlığının bünyesinde, ülkemizin ilk Entegre Turizm Projesi olan Güney Antalya Turizm Gelişim Projesi Müdürlüğünde Mimar ve şehir plancısı, 1986 Ekim 1990 Aralık tarihleri arasında Güney Antalya Turizm Gelişim Proje müdürü olarak görev yaptı. 1990 Aralık ayında proje müdürlüğü görevinden istifa ederek kendi firması olan KAN Mimarlık Atölyesini, 1994 yılında ise eşi Ressam Neslihan Hanım ile KAN Mimarlık & şehircilik Limited şirketini kurdu ve serbest Mimar ve şehir plancısı olarak çalışmaya başladı. Daha sonra 2005 tarihinde kızı İç Mimar ve çevre Tasarımcısı Eda ile 2007 tarihinde oğlu Mimar Güneş ile şirket bünyesinde çalışmalarına devam ediyor. 1999 - 2004 yılları arasında Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Muratpaşa Belediyesi Meclis Üyeliği yaptı. Ayrıca bu dönemde Antalya Su ve Atıksu İdaresi ( ASAT ) Denetçisi ve Genel Kurul üyeliği görevinde bulundu. üyesi olduğu bazı sivil toplum kuruluşları; Antalya Yetim ve Muhtaç çocuklara Yardım Vakfı ( AYÇOV ) - Serik Korunmaya Muhtaç Yaşlılar ve çocuklar Vakfı ( SEYÇOV ) - Antalya Kültür ve Sanat Vakfı ( AKSAV - Altın Portakal ) - Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü ( ATİK ) - Antalya Lions Kulübü - Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği ( ANSİAD ) üyesi olan Sadi Kan, halen KAN Mimarlık & Şehircilik Limited Şirketinde şehircilik, Mimarlık, Turizm Tesisleri Projesi, Turizm Planlaması, Kentsel Tasarım ve Peyzaj çalışmaları, İç Mimari-Dekorasyon ve de Danışmanlık hizmetleri ile proje uygulama çalışmalarını yürütmektedir. Dekorasyon dergileri ve gazetelerde makaleleri vardır. Ayrıca Yetişkinler Eğitmeni olarak eğitim seminerlerinde gönüllü hizmet veren Sadi Kan fransızca biliyor. Yaptığı çalışmalar arasında dünyanın İlk ve Tek Yüzer ve Döner oteli olan The Marmara Antalya ve diğer 5 yıldızlı otelleriyle turizm tesislerinde, Antalya Falez Bandı Kentsel Tasarım ve Uygulamalarında başarılı projeler üretiyor.
Lütfi GÖBÜŞ


BAŞKAN YARDIMCISI

1960 yılında Antalya'da doğdu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu. İş hayatına, 1983 yılında Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü'nde Bilgi İşlem-Sistem Analisti olarak başladı. 1985 Yılında Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü'nde Bilgi İşlem Sistem Analisti, Genel Müdür Danışmanı, Muhasebe Müdürü ve Mali İşler Daire Başkanlığı görevlerinde bulundu. Aynı zamanda Toprak Mahsulleri Ofisi Kefalet Sandığı başkanlığı ve Güneş Sigorta Murakıp üyeliği yaptı. 1991 Yılında IAS Endüstri Otomasyon Sistemleri A.Ş. Genel Müdür Yardımcılığını yürütürken Comtrade A.Ş Genel Müdür Yardımcılığı da yaptı. 1994 Yılında Springfield Tarım ürünleri Ltd.şti.'ni kurarak, kurucu ortak ve şirket müdürü oldu. 1997-2000 yılları arasında Kesme Çiçek İhracatçıları Derneği Başkanlığı, 1999-2006 yılları arasında Kesme Çiçek İhracatçıları Birliği Başkanlığı, 2001-2006 yılları arasında Türkiye İhracatçılar Meclisi üyeliği ve 2006-2008 yılları arasında Kesme Çiçek İhracatçıları Birliği başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2008-2014 Süs Bitkileri İhracatçı Birliği Yönetim Kurulu üyeliği, 2014 -- Süs Bitkileri İhracatçı Birliği Başkan yardımcılığı, 2011 - Süs Bitkileri Tanıtım Grubu Yönetim kurulu üyeliği,  2009 - Antalya Ticaret Borsası Disiplin Kurulu Başkanlığı, 2012 -- Türk-Hollanda Dostluk Derneği üyeliği bulunmaktadır. Lütfi GÖBÜŞ evli, ve 2 çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 
Ahmet ERDAL


GENEL SEKRETER

1971 Yılında Almanya'nın Bremen şehrinde dünyaya geldi. Ailesi Ahmet ERDAL'ın doğumundan 1 sene sonra kesin dönüş yapıp Antalya'ya yerleşti. İlk, orta ve lise öğrenimini Antalya'da tamamladı. İş hayatıyla ilk olarak 1989 yılında tanıştı. 1989-2003 yılları arasında bilgisayar-yazılım- eğitim destek konularında değişik firmalarda çalıştı. 1995 Yılında askerlik görevini yaptıktan sonra, 1996 yılında evlendi. 2003 Yılında iki ortaklı şirketini kurdu. Yazılım konusunda turizm işletmelerine çözüm üretmeye halen devam etmektedirler.
İlhan KARAKAYA


GENEL SEKRETER YARDIMCISI

1965 Yılında Ankara Keçiören'de halen bugün de mevcut olan evlerinde dünyaya gelen Sn.KARAKAYA ilk, orta ve lise öğrenimi Ankara'da tamamlamıştır. Mesleği baba mesleği olup ilkokul yıllarında Ankara İskitler İstanbul Caddesi'nde bulunan Karakaya Mermer Atölyesi adı altındaki işyerlerinde iş hayatına başlamıştır. Uzun yıllar hem babasının, hem de ağabeylerinin yanında bu mesleği öğrenmiştir. 1987 Yılı ilk tertip olarak askerliğini yapmak üzere Erzincan, usta birliğine de Erzurum'a gitmiştir. Askerliği bittikten hemen sonra, askerdeyken Antalya'ya yerleşmiş olan ağabeyleriyle birlikte çalışmak üzere Antalya'ya gelmiştir. 1989 Yılından beri firmaları bünyesinde çalışmakta olup 2014 yılında Akdeniz Bölgesi'nde faaliyete başlamalarının 25. yılını kutlamışlardır. Bugüne kadar yaklaşık 140'a yakın otel, tatil köyü, iş merkezi ve okul gibi yatırımlarda firmaların çözüm ortağı olmuşlardır. KGM GROUP bünyesinde, KGM İNŞAAT, KGM GRANİT MERMER, KGM KZ, KGM RU VE AKSTONE MERMER SATIŞ DEPOSU firmaları olup, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere yaklaşık 60 sabit eleman, taahhüt zamanında 600 - 700 geçici eleman çalıştırmaktadırlar. 24 Yıldır eşi Sn. Ayşe KARAKAYA ile evli olup, Aslı ve Mehmet adında iki çocukları bulunmaktadır.
İlhami Sancar TOPAY


MALİ YÖNETMEN

1964 Yılında Burdur'un Bucak ilçesinde doğdu.
1993 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. Bir aile şirketi olarak üç kardeşin 1991 yılında kurmuş olduğu Topaylar Ticaret Turizm İnşaat Tarım Hayvancılık Gıda Sanayi Ltd.Şti. nin yönetim kurulu üyesidir. Arçelik Topaylar Mağazaları olarak Antalya'nın merkezi yerlerinde Çallı, Soğuksu, Şarampol ve Perge şubeleri ile ticari faaliyetini sürdürmektedir. Bayiliklerindeki yetkili olduğu alanlar;

Arçelik Beyaz Eşya Bayiliği
Arçelik Ticari Klimala (VRS) Bayiliği
Alfemo Mobilya Bayiliği
Apple, Samsung,Asus, Lg, Sony, HTC Cep Telefonları Bayiliği
Asus, Toshıba, Grundıg, Lenovo Laptop Bilgisayar Bayiliği
Jumbo, Hisar, Kütahya Porselen, Decorıum Züccaciye Bayiliği

Karaca Home, Home Swet Home, Penolope Ev Tekstili Bayilikleri yapmaktadır. Ayrıca tarım alanında Antalya Serik Manavgat sınırında bulunan 118.000 m2 lik alanda bir şeftali türü olan Nektarin üreticiliği yapmaktadır. 1993 yılında Ayşen TOPAY ile evlenmiştir, 1994 yılında kızı Gülsüm ve 1999 yılında oğlu Necati Anıl dünyaya gelmiş olup 2 çocuk babasıdır.
Ahmet ÖZTÜRK


MALİ YÖNETMEN YARDIMCISI

Antalya'da 1971 yılında doğdu. Eğitimini ve vatani görevini tamamlayarak ticaret hayatına başladı.Barış Boya,Ercan Evren ve başaran Grupta aldığı ticari bilgi ve birikimlerini,Babasının kurmuş olduğu Öztürk Boya Ltd.Şti firmasına aktarmak üzere aile işletmesinin yönetimini devraldı. Dyo Boya Fabrikaları ile 1990 yılında başlayan bayilik serüveni günümüze kadar süregelmiş ve 2000 li yıllardan günümze kadar Dyo firmasının Türkiye başarılı bayiler sıralamasında her yıl ilk üçte yer almıştır.Yine bu yıllarda,Hemel,Oikos,BASF firmalarının bayilikleri alınarak İnşaat malzemeleri satış ve pazarlamasında belli pazar payları edinilmiş,daha sonra başlanacak olan İnşaat faaliyetlerinin altyapısı oluşturulmuştur. İnşaat sektörüne girişi ise 2007 yılında kurulan Mirador İnşaat firmasının kurucu ortağı olması ile başlamıştır.Mirador İş Merkezi'ni İş dünyasına kazandırmış,ofis inşaatı faaliyetlerini Öztürk İnşaat firması ile devem ettirmiş ve A Plaza İş Merkezi projesini gerçekleştirerek Antalya'da concept ofis anlayışını değiştirmiştir. Antalya Ticaret ve Sanayii odasında iki dönem Meclis üyeliği ve Hesapları inceleme komisyonu başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Seyahat etmek,tenis oynamak,kitap okumak,müzik dinlemek, eşi ve çocukları ile vakit geçirmek zevkleri arasındadır. Ahmet ÖZTÜRK evli ve bir kız, bir erkek çocuk babasıdır.

 
Hatice ÖZ


TOPLANTI YÖNETMENİ

1973 yılında Antalya / Manavgat'ta dünyaya gelen Sn. Hatice ÖZ ilk, orta ve lise öğrenimini Manavgat'ta tamamladıktan sonra, Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nden mezun oldu. 1995 yılında Manavgat'a geri dönerek ilk turizm eczacılarından biri olan Sn. Hatice ÖZ, 2007 yılında bölgenin ilk üç ecza deposundan biri olan Lokman Ecza Deposu'nu kurdu. Daha sonra hem eczane hem de diğer büyük işletmelere hizmet vermek üzere TANE Itriyat Deposu faaliyetlerine başladı. Sn. Hatice ÖZ aynı zamanda BAİB'de ilk beş firma içinde olan bölge ekonomisine katma değer sağlayan ihracat firması TANE Enterprises'ta Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır. Gelişen teknolojinin hayatımızdaki ve işimizdeki değerine önem veren ve sürdürülebilir bir teknoloji, toplum, ekonomi için LEDBİM çatısı altında AR-GE faaliyetlerinde bulunmaktadır. Tübitak ve çeşitli kuruluşlar tarafından bir çok ödüle layık görülen projelere imza atan Sn. Hatice ÖZ, Sn. Dr. İbrahim ÖZ ile evli olup üç erkek çocuk annesidir.

 
Ercan ÖZBEK


TOPLANTI YÖNETMENİ YARDIMCISI

1981 Yılında Antalya'da doğan Ercan ÖZBEK, ilkokulu Antalya Koleji, orta ve lise eğitimini Metin Nuran Çakallıklı Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2005 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından özel sektörde yurtiçi ve yurtdışı projelerinde çalışmıştır. 2007 Yılında Antalya'ya dönerek kendi şirketini kurmuştur. Halen İnşaat Müteahhitliği alanında faaliyetlerine devam etmektedir. Sivil toplum örgütlerinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Genç Liderler ve Girişimciler JCI Antalya şubesi'nde 2009-2010-2011 yıllarında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreter olarak, Antalya İTÜ Mezunlar Derneği'nde 2009-2011 Dönem Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmış olup halen İstanbul Teknik üniversitesi Mezunlar Konseyi üyesidir.
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER


Dr. Türker GÜMÜŞ

Argun ŞAHİN

M. Onur KEŞCİ

Necdet ALKANDEMİR

Ali BAL

Nail KARATAŞ
DENETLEME KURULU ASİL ÜYELER


İlker ALTAY

Osman VURAL

Serdar TOPÇU
DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELER


Macit GÜNEL

M. Önder CANTÜRK

Burak GÖNEN
HAYSİYET DİVANI ASİL ÜYELER


H. Ergin CİVAN

L.Hilmi ÜNSAL

Mehmet HACIARİFOĞLU

Ali EROĞLU

Dr. K. Savaş TİTİZ
HAYSİYET DİVANI YEDEK ÜYELER


Orhan ŞENOĞLU

Ahmet KASAPOĞLU

Ömer ARICAN

Murat ÖZEKİCİ

Mustafa GİZLİ
YÜKSEK DANIŞMA KURULU


 Abdullah ERDOĞAN  Yönetim Kurulu Başkanı
 Ahmet ERDAL  Yön.Kur.Gen.Sek.
 Ahmet ÖZTÜRK   Yön.Kur.Mali Yön.Yrd.
 Ali EROĞLU  Geç.Dön.Bşk.Hay.Div.Üy.
 Argun ŞAHİN  Tarım Sektörü Başkanı
 Ercan EVREN  Kurucu Üye-Şeref Üyesi
 Ercan ÖZBEK  Yön.Kur.Topl.Yön.Yrd
 Ergin CİVAN  Geç.Dön.Bşk.Hay.Div.Üy.
 Hatice ÖZ  Yön.Kur.Topl.Yön.
 Hilmi ÜNSAL  Geç.Dön.Bşk.Hay.Div.Üy.
 Himmet ÖCAL  Kurucu Üye
 Hüseyin ACARLIOĞLU  Kurucu Üye
 Işık YARGIN  Girişimcilik Komitesi Bşk.
 İlhami Sancar TOPAY  Yön.Kur.Mali Yönetmen
 İlhan KARAKAYA  Yön.Kur.Mali Yönetmen
 İlker ALTAY  Denetme Kurulu Üyesi
 İrfan DEMİROK  Turizm Sektörü Başkanı
 Lütfi GÖBÜŞ  Yön.Kur.Bşk.Yrd.
 Mehmet HACIARİFOĞLU  Geç.Dön.Bşk.Hay.Div.Üy.
 Nail KARATAŞ  İnşaat Sektörü Bşk.
 Osman VURAL  Denetme Kurulu Üyesi
 Ramazan ATILGAN  Sanayi Sektörü Başkanı 
 Sadık BADAK  Kurucu Üye-Geç.Dön.Bşk.
 Sadi KAN  Yön.Kur.Bşk.Yrd.
 Sami ATILGAN  Kurucu Üye
 Savaş TİTİZ  Haysiyet Divanı Üyesi
 Serdar TOPÇU  Denetleme Kurulu Üyesi
 Tülin ÖZKAN  Sağlık-Hizmet-Eğitim Sek.Bşk.
 Türker GÜMÜŞ  Ticaret Sektörü BaşkanıGeçmiş Dönem Yönetim Kurulu